Zawsze poszukuj najlepszych rozwiązań dla samego siebie. Ferrari to klasa sama w sobie. Nowa odsłona tego samochodu zapiera dech w piersiach. Jeżeli lubisz czuć wiatr we włosach, to ten model 296 GTS umożliwia taką jazdę z otwartym dachem. Tym razem ceniona marka stawia na rozwiązania hybrydowe. Motoryzacja to branża, w której masz wiele możliwości rozwoju, a wybór należy tylko do ciebie. Zobacz co oferuje nowa wersja tego wspaniałego auta.

Dwuczęściowy sztywny dach zapewnia Ferrari 296 GTS możliwość podróżowania z otwartym dachem. Jego rozłożenie oraz schowanie jest zoptymalizowane z kontrolerem, który automatycznie robi to za nas w zaledwie 14 sekund. Taka możliwość jest dostępna nawet podczas jazdy, do 45 km/h. Osoby, które kochają jazdę z wiatrem i przewiewem będą zachwycone tym modelem auta. Dodatkowo takie rozwiązanie oferuje wspaniałe widoki zza szyby samochodu.

Opowiedz o swoim ulubionym modelu samochodu. Oczami swojej duszy widzisz niebieską karoserię, otwarty dach Ferrari, sylwetkę typową dla tej marki sportowych samochodów. Podróżowanie takim samochodem jest niezwykle przyjemne. Daj sobie możliwość poczucia komfortu jazdy. Wcześniej być może jeździłeś zwykłym autem, będziesz mieć okazję do zobaczenia różnicy jaką daje Ferrari 296 GTS.

Ludzie uwielbiają szybkie samochody i taki jest Ferrari 296 GTS, którego pojemność silnika wynosi 2,9 l oraz posiada 6 cylindrów, ma 663 KM, a łączna moc układu wynosi 830 KM – wliczając motor elektryczny. Samochodem możesz przyspieszyć od 0 do 100 lm/h w 2,9 sekundy, zaś prędkość maksymalna oferuje 330km/h. Jeżeli więc jesteś miłośnikiem szybkiej jazdy, to masz okazję na wspaniałą zabawę z tym modelem. Pamiętaj tylko o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze, a swoje umiejętności możesz sprawdzić na torze wyścigowym. Jest to lepszy wybór niż jazda po zwykłych drogach.

Źródło: motofakty.